20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
تماس بگیرید
شماره آگهی: 2172
20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
درج آگهی رایگان ثبت آگهی تبلیغات

توضیحات آگهی

امیر فتحی:
هزینه طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک یک هزینه ی تعریف شده ندارد. اینطور نیست که ما به عنوان یک پکیج به شما یک محصول را معرفی کنیم. چرا که همه چیز به خود شما و انتظارات شما از وب سایت بر می گردد. مجری پروژه همواره در تلاش است تا نیازهای شما را در قالب کدنویسی و وب سایت به شما ارائه دهد. قاعدتا هرچقدر توقع و خواسته های شما از وب سایت بیشتر باشد. به همان مقدار برای شما هزینه بردار خواهد بود. با یک مثال ساده این مسئله را برای شما روشن تر می کنیم. فرض کنید شما به بنز و پراید ماشین می گویید. آیا امکانات بنز با پراید یکی است؟

قاعدتا انتظاراتی که از بنز دارید خیلی بیشتر است. از آن سو بنز امکانات رفاهی فوق العاده ای را در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین اگر در هنگام خرید پول بیشتری برای آن بپردازید چیزی را از دست نمی دهید. این موضوع دقیقا در طراحی سایت املاک هم صادق است. شاید در بازار این کار قیمت های متنوعی می شنوید. اما انتظارات شما از سایت چیست؟ بنابراین خلاقیت و ساخت یک سایت ایده آل و تمام عیار می تواند قیمت متفاوتی نسبت به یک سایت معمولی داشته باشد.

محاسبه قیمت طراحی سایت

در طراحی سایت املاک همه چیز به خواسته و انتظارات شما از یک سایت بر می گردد. پیچیدگی مسئله و همچنین ابزارهای مورد نیاز می تواند تعیین کننده ی قیمت سایت املاک باشد. هرچقدر ابزارهای مورد نیاز و خواسته ی شما بیشتر باشد. محاسبه ی هزینه ی سایت بر اساس آن تعیین می گردد. فرقی نمی کند که این طراحی مربوط به املاک یا زمینه ی کاری دیگری باشد. توانایی مجری در اجرای طرح خواسته شده بسیار مهم است. میزان حرفه ای بودن و خواسته ی شما با هم تلفیق می شود. در نهایت یک قیمت کل بر روی محصول یا پکیج نهایی در نظر گرفته می شود.

سایت های قدرتمندی برای ارائه و نمونه کار وجود دارند که با مشاهده ی آن ها مطمئنا نظر شما جلب خواهد شد. البته هدف شما از طراحی نیز بسیار مهم است. گاهی اوقات برنامه ریزی و آینده نگری شما است که بر روی قیمت بسیار تاثیر گذار است. یکی از آن ها تعیین رقیب شما است. به عنوان مثال در فروشندگی ممکن است سایت های قدرتمند زیادی وجود داشته باشند. اگر قرار باشد جایگاه آن ها را در اختیار بگیرید یا کنار رقبای بزرگ تر خود قرار بگیرید. مطمئنا محکوم به هزینه های بیشتر خواهید بود.

قدم اول برای راه اندازی سایت املاک

به طور کلی نه تنها برای طراحی سایت املاک بلکه برای هر سایت دیگری باید اول از همه هدف خود را مشخص کنید. هزینه های اولیه و همچنین نگاه دور شما به چه سمتی است. آیا قرار است فعالیت شما مختص به یک محله ی خاص باشد؟ یا قرار است کل شهر را در بر بگیرید؟

آیا فعالیت شما به مشارکت می انجامد؟ یا فقط استقلال کاری در دستور کار شماست؟ این موضوعی است که باید به آن رسیدگی شود. اولین قدم این است که همه چیز را برای آینده مشخص کنید. بدین ترتیب باید تمام برنامه ها را به درستی چیده و مطابق با آن ها پله پله به سمت جلو حرکت کنید. البته پله های بعدی مرتبط با سئو است. که سئو به خودی خود نیازمند مشاوران جداگانست. اما سئو از طراحی جدا نیست. اگر طراحی سایت مطابق با استاندارد های سئو نباشد. قاعدتا در بخش های بعدی موفق نخواهید بود. بنابراین اول از همه باید ستون های این بنا را به درستی بنا کنید. آیا شما در هنگام ساخت یک ساختمان چند طبقه می توانید از مصالح سست استفاده کنید؟ قاعدتا بعد از مدتی همه چیز فرو می ریزد. این موضوع در سایت هم صادق است.

طراحی سایت املاک به چه صورت است؟

طراحی سایت املاک روش های مختلفی دارند. هر طراح می تواند با توجه به تسلط بر یک زبان خاص اقدام به طراحی سایت کند. هرچند امروزه سیستم مدیریت محتوا کار را برای طراحان بسیار آسان تر کرده و هزینه را برای مشتری کم تر کرده است. در نگاه اول شاید سیستم مدیریت محتوا یک کار آسان تلقی شود. اما زمانی که صحبت از طراحی سایت می شود یعنی باید دقت در تمام زمینه ها بالا باشد. یک طراح UX خیلی خوب با این موضوع آشنا است که خواسته ی مشتری را چطور در سایت پیاده سازی کند.

اما اگر قرار باشد همه چیز از صفر نوشته شود. موضوع کاملا متفاوت می شود. علاوه بر هزینه ی بیشتر زمان بیشتری را برای آماده سازی سایت باید در انتظار باشید. البته بهترین گزینه این است که خواسته های شما در قالب یک کد نویسی بسیار قوی پیگیری شود. اما اگر هزینه برای شما بسیار مهم است سایر روش ها می تواند به شما بسیار کمک کند. علاوه بر این استفاده از سیستم مدیریت محتوا دلیل نمی شود که شما از سایر رقبا عقب بمانید. بلکه برخی از این CMS ها جز گزینه های محبوب گوگل برای سئو است.
طراحی سایت املاک به چه صورت است؟

طراحی سایت املاک باعث می شود که شما انسجام را به طور کامل احساس کنید. در دراز مدت و با هزینه ی معقول در سطح گوگل دیده شوید. همچنین اعتبار کسب کرده و مشتری های پی در پی

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “درج آگهی رایگان ثبت آگهی تبلیغات”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *