20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
طراحی سایت برای املاک و مزیتهای آن

توضیحات آگهی

امیر فتحی:
طراحی سایت املاک با توتو وب

طراحی سایت املاک یکی از درخواست های مکرر کسانی است که در این صنف فعالیت دارند. از آنجایی که هر املاک تعداد کثیری از فایل در متراژ مختلف را در اختیار دارد. به همین دلیل توضیح هر یک از آن ها برای مشتری می تواند زمان بر باشد. بنابراین خلع یک محیط مجازی به صورت طبقه بندی و دسته بندی شده می تواند به املاک بسیار کمک کند. فضای مجازی و وجود تکنولوژی در دنیا باعث شده که این امر تحقق یافته و ارجاع افراد به فایل ها در یک محیط باعث جلوگیری از هدر رفتن وقت شده است. به عنوان مثال شما اینستاگرام را در نظر بگیرید که با ارسال لینک، پست و استوری می‌توانید مشاهده ی فایل را برای مشتری تسریع کنید. این موضوع علاوه بر رضایت مشتری باعث می شود که شما وقت و انرژی بیشتری برای سایر مشتری ها نیز داشته باشید.در این صفحه سعی داریم شما را به سمتی هدایت کنیم که شما را خیلی زود به سمت مشاوره ی نوین هدایت کنیم. البته چندی است که از این روش برای بازاریابی و همچنین یکپارچگی فایل های املاک استفاده می شود. یکی از روش هایی که باعث می شود پیشرفت قابل توجه ای در فروش و اجاره ی ملک داشته باشید. طراحی سایت املاک است. شاید تعداد زیادی از سایت های فعال و قوی در این زمینه وجود داشته باشد. اما معمولا اکثر آن ها فایل های متنوع از املاک های مختلفی به نمایش می گذارند. این موضوع باعث می شود که شما علاوه بر هزینه برای تبلیغ شانس کمتری برای به دست آوردن مشتری داشته باشید. در ادامه توضیح بیشتری در رابطه با طراحی سایت املاک ارائه خواهیم داد.
امیر فتحی:
نمایش تمام فایل ها با طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک باعث می شود که فایل های شما منسجم باشد. در واقع شما با دسته بندی ها و فیلترهای منحصر به فرد دست مشتری را برای جستجو باز خواهید گذاشت. فرض کنید که شما بالای 50 فایل در متراژ های نزدیک به هم داشته باشید. آیا امکان پذیر است که دانه به دانه ی آن ها را با جزییات تمام به مشتری توضیح دهید؟

آیا امکان پذیر است که بدون توضیح کامل نظر مشتری را به سمت خود جلب کنید؟. هر چند اگر موفق به انجام این کار شوید قاعدتا هم شما و هم مشتری از توضیحات بیش از حد خسته خواهد شد. از طرفی توضیحات هر ملک برای مشتری های مختلف برای شما بسیار خسته کننده خواهد بود. شاید مشتری شما برای اولین بار مطلبی را می شنود. اما ممکن است شما بارها و بارها آن ها را تکرار کنید. این موضوع منجر به خستگی و صرف وقت بیشتر شما خواهد شد. بنابراین راهکار عالی برای رفع این معضل و جلوگیری از خستگی و روزمرگی تکراری طراحی سایت املاک است.
امیر فتحی:
فیلتر فایل ها با طراحی سایت املاک

با طراحی سایت املاک می توانید تمام فایل های خود را بر اساس نیاز مشتری دسته بندی کنید. اول از همه آپارتمان ها و ویلا ها را از هم تفکیک کرده و در دسته بندی جدا قرار دهید. آنگاه هر یک از دسته بندی ها شامل زیر دسته بندی های خاص خود خواهد شد. به عنوان مثال در طراحی سایت املاک مهم ترین اصل فیلتر ملک است که بر اساس متراژ در نظر گرفته می شود. البته تعداد زیادی از افراد به قیمت محصول اهمیت بیشتری می دهند. چرا که اول از همه نیم نگاهی به بودجه ی خود برای خرید یا اجاره دارند.

اما اگر از قیمت فاکتور بگیریم موارد دیگری نیز وجود دارند. مواردی از قبیل متراژ یا محله که باعث می شود مشتریان با اعمال فیلتر نتایج مطابق با شرایط خود را مشاهده کنند. بنابراین تسریع جستجو برای مشتری از اهمیت بالایی برخوردار است. این موضوع در روش سنتی به هیچ عنوان دیده نمی شود. خصوصا اگر قرار باشد تصاویر تعداد از ملک ها را به مشتری نشان دهید. این موضوع علاوه بر گرفتن وقت می تواند مشتری را خسته کرده و از معامله منصرف کند. بنابراین بهترین راهکار می تواند طراحی سایت املاک باشد.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طراحی سایت برای املاک و مزیتهای آن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *