20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
تماس بگیرید
شماره آگهی: 2147
20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
طراحی سایت برای مشاورین املاک

توضیحات آگهی

امیر فتحی:
جستجوی سریع و رسیدن به هدف

طراحی سایت املاک باعث می شود که مشتریان خیلی زود به آنچه که می خواهند دست پیدا کنند. سرعت انجام این کار باید آنقدر بالا باشد که مشتریان و کاربران در اینترنت بدون کوچک ترین خطایی به فایل ها دست پیدا کنند. ملک هایی که به صورت دسته بندی و طبقه بندی شده در سایت منتشر می شوند روند انتخاب چند فایل خاص را برای کاربر تسریع می کند. این موضوع چند حسن دارد. اول اینکه هر مشتری سلیقه ی منحصر به فرد خود را داراست. بنابراین نیاز نیست که در بین تمام فایل های شما گشت و گذار کند.

دوم اینکه با اعمال فیلتر و مشاهده ی فایل های مورد علاقه احتمال برقراری تماس با شما بسیار خواهد بود. خصوصا اگر ملک شما قیمت مناسبی هم داشته باشد. با انجام این کار می توانید مشتری را به صورت حضوری به دفتر یا شرکت خود هدایت کنید. آنگاه با هدایت به چند ملک مورد علاقه ی فرد، نظر آن را جلب نمایید. بنابراین مهم ترین بخش در طراحی سایت املاک به دسته بندی، فیلتر و همچنین جستجوی سریع فایل ها بر می گردد. مطمئنا طراح سایت حرفه ای می تواند تاثیر فوق العاده بر روی جذب مشتری بگذارد.

امیر فتحی:
مزایای سایت املاک

طراحی سایت املاک مزیت های ویژه ای دارد که در متن های بالا به آن ها اشاره کردیم. اعمال فیلتر و جلوگیری از توضیحات اضافه و صحبت های تکراری می تواند یکی از مزیت های طراحی سایت املاک باشد. زمانی که شما در خصوص فایل های متعدد صحبت می کنید. یعنی نیاز است که همه ی آن ها را سازماندهی کنید. قاعدتا هر یک از آن ها توضیحات مستقل و منحصر به فردی نیز دارد. بنابراین رسیدگی به ریز جزییات و تشریح آن ها می تواند بسیار وقت گیر باشد. اما اگر این توضیحات در یک محیطی مانند سایت قرار بگیرد. مطمئنا بدون اینکه وقت زیادی صرف کنید این اطلاعات آماده در اختیار مشتری است. از دیگر مزیت های سایت املاک این است که مشتری می تواند در طول شبانه روز به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است کاربر بعد از نیمه شب به دنبال ملک بگردد. آیا شما در آن لحظه در دسترس هستید؟ مطلقا خیر.

بنابراین مشتریان و کاربران می توانند در زمان استراحت شما هم به فایل های مربوطه دسترسی داشته باشند. شماره تماس و وقت شما را بعد از بررسی در زمان نامناسب ذخیره کرده و در وقت معین شده با شما ارتباط می گیرند. این تنها چند مزیت بسیار ساده در اختیار داشتن یک سایت مستقل است.

دیدگاه خود را بیان کنید

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “طراحی سایت برای مشاورین املاک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *