20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
اجاره ملک

چگونه یک آگهی اجاره ملکی ارسال کنیم؟

 

هنگامی که یک آگهی رایگان ملکی ارسال کردید و پس از تأیید اعتبار آن توسط خدمات ما ظرف چند ساعت، یک پیامک تأیید دریافت خواهید کرد و می توانید برای مدیریت آگهی رایگان املاک خود به حساب خود مراجعه کنید. شما قادر خواهید بود معیارهای خود را اصلاح یا تکمیل کنید، می توانید فرمولی را انتخاب کنید تا آگهی املاک خود را برجسته کنید و روزانه آن را به بالای لیست ارتقا دهید زیرا اگرچه ما یک سایت آگهی رایگان هستیم، اما هیچ چیز مانع شما نمی شود. اولویت دادن به تبلیغاتی که با تبلیغات شما رقابت می کنند.

 

اجاره آپارتمان یا اجاره ملک

هیچ چیز ساده تر در سامانه 20820 وجود ندارد، روی دکمه “درج آگهی رایگان املاک و مستغلات” کلیک کنید، سپس نوع معامله “فروش” یا “اجاره” را انتخاب کنید، سپس یک نوع ملک آپارتمان، خانه، کلبه، استودیو یا موارد دیگر را انتخاب کنید. ..
سپس، شما به سادگی باید چند معیار مهم در جستجوی املاک کاربران اینترنت مانند قیمت، مساحت، تشخیص املاک و مکان را وارد کنید.
آگهی رایگان طبقه بندی شده شما باید چشم بازدیدکنندگان را به خود جلب کند، زمانی که می خواهید یک آگهی رایگان ملکی ارسال کنید، برای نوشتن یک متن ارائه جذاب وقت بگذارید، این متن باید حاوی مزایای اصلی آپارتمان یا خانه شما باشد، این نکته کلیدی است. به موفقیت برای فروش سریع آپارتمان خود، در مورد آن فکر کنید!

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *