20820 سامانه نیازمندی های آنلاین
20820 سامانه نیازمندی های آنلاین

چه در حال سفر به جزایر و چه به کوه‌های ایران باشید، احتمالاً حداقل یک شب را در هتل یا ویلای اجاره ای  یا مسافرخانه آن شهر در راه خواهید گذراند. شهرها  ممکن است پر سر و صدا و آلوده باشد، اما همچنین یک شهر هیجان انگیز با چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن است. چرا آن را طولانی تر نمی کنید؟

کجا بمانید

شمال کشور ، یک مکانهای مسافرتی معروف میباشد. اما در ایام تعطیل بسیار شلوغ است، خیلی زیبا و تمام مردم از شهرهای مختلف به شمال می ایند . برای چیزی معتبرتر، و برای اقامت یک مکان برای اقامت نیاز دارند ، با بازارهای خیابانی خارق‌العاده‌ای که مردم شمال در آن غذا می‌خورند، کار می‌کنند و زندگی می‌کنند. برای مکان‌های اصلی توریستی مناسب میباشد دارای چندین بازار و مجتمع تجاری میباشد  است، بنابراین می‌توانیدلذت ببریید
نحوه دور زدن

ترافیک شهرها می تواند یک کابوس باشد. مطمئناً، اگر می‌خواهید ساعت‌ها در ترافیک گیر کرده باشید، می‌توانید به راحتی سوار تاکسی شوید، اما دو راه بسیار بهتر برای رفت و آمد در شهر وجود دارد. برای کاوش در معابد و مکان های تاریخی، یک تاکسی استفاده کنیدای با قایق سواری یا یک قایق دم بلند در امتداد رودخانه و دریا لذت ببرید   بگیرید. برای بخش مدرن شهر، راهی سریع و ارزان برای سفر از به مراکز خرید و تفریحات شبانه و بازار خیابانی معروف است.
کجا غذا بخوریم

پاسخ ساده این است: همه جا! غذاهای شمال جزو بهترین ها در جهان هستند و  می توانید یک غذای سیر کننده و خوشمزه بخورید. برخی از غرفه‌های غذا دارای صندلی‌های پلاستیکی کوچکی هستند که می‌توانید در آن بنشینید و غذا بخورید و همان غذا را بارها و بارها می‌پزند، مانند مرغ سرخ‌شده روی برنج یا نودل پد تای.  کته کباب عذای دریایی به محله– خیابان – بروید و از میان بسیاری از رستوران ها و غرفه های غذای عالی شمالی و ایرانی ، هر چیزی که جالب تر به نظر می رسد را انتخاب کنید.
چه باید کرد

پس از دیدن مکان‌های مختلف شمال بشما بسیار حوش میگذرد

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *